VDC ,,SANTARA” VEIKLŲ 2020 M. RUGSĖJO MĖNESIO ATASKAITA


Liepa nuostabusis vasaros mėnuo, kuris kaip ir priklauso vasarai yra vaikų stovyklų metas, mūsų centre liepą buvo netgi dvi. Energingi, smalsūs, nenustygstantys vietoje stovyklautojai sąžiningai rinkosi į stovyklą nuo ankstaus ryto. Nekantraujantys vėl pamatyti naujus draugus, su jais vėl susitikti, pasikalbėti, pažaisti. Gausus būrys kiekvieną dieną, sėsdavo prie stalų daryti darbelių, kuriais vėliau  nudžiugindavo po darbų atskubančius tėvelius ir mamytes.

Rugpjūčio mėnesis „Santaros“ dienos centre prasidėjo taip pat nuo vasaros dienos stovyklos – „Spalvota vasara 2020“. Stovykloje buvo organizuojamos kūrybinės ir edukacinės veiklos, užsiėmimai lauke, kurių metu buvo skatinamos sportinės veiklos ir aktyvaus užimtumo veiklos gamtoje, supažindinant vaikus su aplinka ir gamtos įvairove. Stovyklos metu buvo atliekamos įvairios užduotys emocijų pažinimo, atsakomybės, pagalbos, tolerancijos ir draugystės temomis.

Rugsėjo mėnesis „Santaros dienos centre“ buvo nuostabus laikas, nes mes visi patobulėjome ir paaugome. Po truputi vis bręstame ir augame kartu ringdamiesi, tik gerąsias vertybes. Visi pradėjo eiti į mokyklą, o tai nuostabus laikas toliau augti ir tobulėti. Dienos centre šiek tiek keitėsi rutina į kurią buvo įtraukta namų darbų ruoša. Mes ne tik puikiai leidome laiką su žaidimais ir darbeliais, bet ir produktyviai pradėjome mokytis. Taip pat stebėjome kaip keičiasi metų laikas pagal medelių krentančius spalvotus lapus. Rugsėjo mėnesį užbaigėme švęsdami centro lankytojo 14-ąjį gimtadienį.