VDC ,,SANTARA” VEIKLŲ 2020 M. SPALIO MĖNESIO ATASKAITA

Spalio mėnesis  buvo labai smagus, džiaugsmingas ir kupinas įspūdžiu. Turėjome įvairiu svečių, kurie mums papasakojo apie savo specialybes ir mums pademonstravo kaip jas pritaikyti sau. Kineziterapeutė – mums papasakojo kokias mes galime atlikti  mankštas kaip jas pritaikyti namų sąlygom, kodėl reikia sportuoti kiekvieną dieną ir kokią naudą mums tai duoda. Skautai – papasakojo apie savo veiklą gamtoje kaip statyti palapines, kuri vieta yra gera iškylauti ir kaip saugiai užkurti ugnį, kad miškas būtų saugus ir neužsidegtų. Turėjome galimybę skaptuoti moliūgus artėjančiai Helovino šventei. Džiaugiamės rudeniu, spalvotais  lapais ir gaminome labai daug įvairiu darbeliu kurie mums priminė nuostabų rudens metą bei spalvotus lapus.

Darbeliai kurie vaikams labiausiai patiko: kurti savo pelėdas ir jas dekoravome, iš medelio šakos gaminome savo voratinklį, kurti savo rudens mišką, skaptuoti moliūgus, kurti savo spalvotus skėčius ir juos dekoravome, gaminti ežiukus iš modelino ir eglės spyglių,  gaminti savo rankų darbo lėlytes, iš skutimosi putų kurti eskizus.

Taip pat per savo laisvą laiką daug mokėmės ir ruošėme namų darbus, žaidėme įvairius stalo žaidimus (šaškės, monopolis, UNO ir kt.) dėliojome įvairias puzzles, leidome laiką lauke.