Birželio mėnesio veiklos

Birželio mėnesio veiklos

Šį mėnesį sutikome švęsdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną, šventė vyko kartu su kitais dienos centrais Palemono vaikų dienos centre. Tai buvo puiki proga vaikams ne tik stebėti kitų dienos centrų šokių, muzikos ar kitų talentų pasirodymas, bet ir susipažinti, pabendrauti su naujai sutiktais vaikais. Naujos pažintys, žaidimai, geras oras, laikas gamtoje ir žinoma didžiulis „Retro Avenue“ kavinės padovanotas tortas vaikams labai patiko.

Taip pat šį mėnesį išnaudojome vasariškus orus ir esant galimybei keliavome prie Kauno pilies esančią vaikų žaidimų aikštelę, čia vaikai galėjo ne tik pasportuoti, įkvėpti gaivaus gamtos oro ar gauti daug vitamino D, bet ir palikti visą energiją žaidimams, lakstymui.

Kaip kiekvieną mėnesį dienos centro lankytojai mokinosi socialinių įgūdžių – savitvarkos, kasdienės veiklos įgūdžių palaikymo. Taip pat mokinosi tarpusavio bendravimo ypatumų, švelnumo vienas kitam, dalinimosi žaislais, daiktais ir kt.

Šį mėnesį vaikai pabuvo ir kulinarais – kepė keksiukus, pyragus, gamino sveikuoliškus, gaivius kokteilius kuriuos patys labai skaniai ir suvalgė. Taip pat vyko daug meninių, muzikinių užsiėmimų, šokių, mankštų ir sporto. Mokinosi naujų stalo žaidimų, dėliojo pūzles, konstravo robotus, statė pilis iš daiktų ir t.t.

Birželio mėnesio veiklos apėmė ir suaugusiųjų užimtumą fotografijos būrelio metu.

Birželio mėnesį dienos centrą supo vasariškai šiltos, linksmos ir kupinos meilės emocijos, nekantriai laukiame kas vyks liepos mėnesį.36242159_2174964629439433_1167304259159457792_n