Gruodžio mėnesio veiklos

Gruodžio mėnesį labai daug darėme rankdarbių, kuriais puošėme dienos centrą. Labiausiai vaikučiams patiko daryti: iš modelino lipdyti gyvūnėlius, iš kartono kurti blizgančias snaiges, kurti Kalėdinį vainiką, gaminti rankų darbo muilą, gaminti eglutes bei jas puošti ir kurti savo gyvenimo knygutes.

Šį mėnesį mus aplankė netgi penkis kartus svečiai su įdomiomis veiklomis. Pirmoji mus aplankė burnos higienistė, kuri mus pamokė kaip taisyklingai valyti dantukus ir juos prižiūrėti. Antrasis specialistas vedė pirmos pagalbos mokymus. Trečioji mus aplankė Laima, kuri sukūrė vaikams ypatingą dieną, nes visi puošėme Kalėdinius meduolius ir turėjome galimybę išmokti visą receptą. Ketvirtoji mus aplankė Agnė, kuri daug papasakojo apie Europos Sąjungą. Penktoji aplankė psichologė, kuri vedė įdomius ir naudingus vaikams užsiėmimus apie psichologiją.

Visų laukiamiausia šventė buvo Kalėdos ir Kalėdų senelio sutikimas su paruoštomis vaikų vaišėmis. Dainavome daineles deklamavome eilėraščius, žaidėme žaidimus, parodėme savo naujametinį vaidinimą ir žinoma gavome dovanų. Laikas buvo praleistas nuostabiai.

Paskutinėmis metų dienomis pripildėm ir pritvirtinom lesyklėles, gaminome pieštukines, kūrėme karūnas su 2020 metų simbolika, gaminome naujametinį fejerverką bei žaidėme kieme ir viduje, gaminime įvairiausių spalvų ir formų savo rankų muilą. Kaip ir visus metus, nepamiršome paminėti ir vaikų, gimusių gruodžio mėnesį, gimimo dienų. Žinoma, mokėmės raidelių ir darėme namų darbus.

Šį mėnesį nebuvo užmiršti ir tėveliai, kurie buvo kviečiami į kalėdines dirbtuves, kurių metu buvo pakuojamos dovanėlės vaikučiams, pinami vainikai ir daromi kiti kalėdiniai darbeliai.