Gruodžio mėnesio veiklų aprašymas

              Paskutinis metų mėnuo mus pasitiko su darbinga nuotaika. Stengėmės įvykdyti visus užsibrėžtus tikslus iki galo, atlikti užduotis, kurias atidėliojome, tačiau taip pat gruodis atnešė ir Kalėdinę dvasią bei šiltą ir jaukią atmosferą.

Kaip ir įprasta, pradėjome šventinį maratoną dekoracijų gamyba bei dienos centro ir eglutės puošimu – tądien toks jaukus šurmuliukas tvyrojo ore, kad šypsenos nejučia užpildė visą atmosferą. Maratonas tęsėsi mūsų savanorių ir centro lankytojų dalyvavimu Kalėdinėje mugėje prekybos centre „Molas“, kuriame prekiavome per tėvelių savipagalbos grupės susitikimus pagamintomis šventinėmis dekoracijomis, o surinkti pinigėliai buvo skirti vaikų Kalėdinėms svajonėms.

Šiuo laikotarpiu taip pat dienos centre netilo ir muzika – tiek šokių, turbūt, dar nebuvo pas mus, kone kasdien mokėmės šokti porose, tobulinome savo judesius šventiniam žiburėliui 🙂 Išreikšti save muzikoje padėjo ir vaikų iniciatyva draugams surengti koncertai – tiek soliniai, tiek grupiniai koncertai, kuriuose savo mėgstamas dainas atliko mūsų drąsiausieji. Šią pakilią nuotaiką palaikė ir iš rėmėjų dovanų gauti imbieriniai sausainiai, kuriuos, pasitelkę savo neišsemiamą vaizduotę, marginome net kelias dienas, po kurių, žinoma, visi jie atsidūrė mūsų pilveliuose. Pilvelius glostė ir maisto gamybos pamokėlėse pasigaminti sumuštiniai, vaisių salotos ir netgi šokolado ir vaisių fondiu…

Gruodis atnešė ir filmų džiaugsmą. Dienos centre įsirengėme mūsų mini kino teatrą, mokėmės socialiai priimtino elgesio kino seansuose, o šias žinias įprasminome sudalyvaudami Forum Cinemas gerumo seanse, kur dovanų gavome bilietus į filmą „Didysis kačių pabėgimas“ – ši nauja patirtis mus įkvėpė nesustoti ir mokytis toliau ir toliau.

Nestojo ir mūsų įprastos veiklos: meninėse veiklose atsispindėjo žiemos, švenčių motyvai – karpėme snaiges, gaminome šventines dekoracijas, Kalėdinius bei gimtadienio atvirukus; sportinėse veiklose pradėjome gimnastikos grupinius užsiėmimus, tobulinome įvairių sportinių žaidimų kompetencijas, kalbėjome apie sveiką gyvenseną; keramikos užsiėmimuose lietėmės prie molio, modelino, plastilino ir naminio plastilino, iš kurių lipdėme įvairiausius darbelius…

Šį darbingą mėnesį vainikavo mūsų dar vieno dienos centro „Meilės lašelis“ atidarymas Aleksote. Tą dieną kartu šventėme ir vienos iš mūsų lankytojų gimimo dieną, bei turėjome ir šventinį žiburėlį – net Kalėdų senelis apsilankė! Apie visą šventę ir nuostabią nuotaiką byloja nuotraukos, padarytos mūsų suaugusiems skirto foto būrelio lankytojų.

Maloniai kviečiame mus aplankyti, susipažinti su darbuotojais bei vaikais, pasikalbėti rūpimais klausimais ir tapti draugais! Linkime Jums visiems laimingų ir gerąja prasme įsimintinų naujųjų metų! O sau linkime, kad sekantys būtų dar geresni nei praėję, kurie tikrai buvo nuostabūs!

48407367_10155703149911857_3115786975525732352_n 48389859_10155703149646857_4246596846031470592_n