Kelmė

kelmeKelmė yra labai nedidelis miestelis,  jame nevyksta jokia pramonė ir nėra darbo žmonėms. Kreipiuosi į Jus su prašymu paremti tris tvarkingas bet labai vargstančias jaunas seimas. Tai butu mamos auginancios vaikus.

  1. Mama yra išsiskyrusi augina tris vaikus dirba maxsimoje tik 4 valandas per diena.

Mergaite 16 metu  jai reikia žieminių batų 39 dydis, striukės arba paltuko 165 dydis, treningų, kuprinės, sportinių batų, šilto megztinio.

Berniukas 17 metu, batų žiemai 43 dydis, ūgis 182 lieknas, džemperio, treningų, batų sportuoti krepšinį.

Berniukas 14 metu, 167 ūgis, batų 40 dydis žiemai, kedų sportuoti, treningų, džinsų, striukės kepurės, kuprinės ir mp3 grotuvo.

Mamai paltuko arba striukes 50 dydis.

  1.  Jauna mama auginanti vaikuti jam yra tik 2 metukai. Ji dirbti dar negali nes neturi kur palikti mazylio. Berniukui reikia batu ziemai dydis 24-25, kombinzono atskiro, arba šiltos striukės dydis 116, kelnių 116 dydis, džemperio, šlepečių šiltų, kepurės, kojinių,mamai jos dydis batai 39 reiketu žieminių batų dydis 39, striukės ar paltuko 162- S/M dydis, kaldrų berniukui ir mamai, pagalvės 2, pledo, rankšluoščiu, 1 didelį puodą, užuolaidas virtuvėje, pampersų, ir maisto pagal galimybes.

 

O trečia šeima tai būtu trys vaikai ,kuriuos globoja socialine darbuotoja  Daiva, nes mama labai geria jie lanko vaikų dienos centriuką.(Kadangi socialinė nebuvo garantuota, kad mes remsime šią šeimą tai dydžių neatsiuntė), Aš siūlau paremti vaikučius, t.y  keletas rubelių ir batukai manau jiems suteiks daug džiaugsmo. Kitaip mažučiai šals žiema.