Naujoji akmene

Katik gautas socialines darbuotojos prasymas :Laba diena
Stengsiuosi trumpai aprašyti jauno vaikinuko bėdas. Vaikinuką paliko žmona ir dar kaip priedą du vaikučius. Jai tas vaikučių palikimas nesukėlė didelių emocijų, net nedrebančia ranka mano kabinete parašė, kad vaikus palieka auginti vyrui Patikėkit, sunku buvo man…. Tai va, vyriškiui jei taip galima jį pavadinti, nes tai vaikinukas, kuriam 24-eri metai ir jau ant pečių sunkus likimo išbandymas. Šiuo metu jis su vaikučiais, kuriems: berniukui 3 metukai ir mergaitei 2 metukai, gyvena pas savo mamą, nes remontuojasi (pats ir niekieno nepadedamas) pagal galimybes butą (butas socialinis). Butas gyvenant šeimoje buvo apstatytas. Po „ponios“ išėjimo liko tik tuščios sienos ir prikaupta skolų (iš kurių už šildymą jau perduota antstoliams, nors skola buvo truputį virš 2500 Lt), nes vyrui dirbant užsienyje moteris nelabai teikėsi iš atsiųstų vyro pinigų mokėti mokesčius.
Š. m. lapkričio 3 d. įvyko teismas dėl santuokos nutraukimo ir nuolatine vaikų gyvenamoji vieta paskirta su tėvu. Motinai priteista mokėti po 200,00 Lt (kiekvienam) vaikų išlaikymui, bet nelabai tikiu, kad bus mokama, jei net vaikų nėra poreikio aplankyti, nors vaikai ir labai ilgisi mamos.
Situacija nepavydėtina, gaila vaikinuko ir vaikučių. Gerai, kad yra jo mama, kuri padeda prižiūrėti vaikučius. Jei galėtumėte padėti, bet kokia pagalba reikalinga. Ačiū Jums.
Vaikų išmatavimai (tėtis mintinai žino):
Berniukas ~ 1,05 cm., batų dydis 28
Mergaitė ~ 90 cm., batų dydis 25.