Spalio mėnesio veiklos

Spalio mėnesį nuveikėme labai daug: gaminome kaukes, išdarinėjome moliūgus, atrinkome jų sėklas džiovinimui. Taip pat gaminome mumijas, šikšnosparnius, vaiduokliukus, pabaisiukusm voratinklius, dekoravome stiklo butelius, lapais marginome skėtį bei kūrėme rudeninį vainiką, gaminome sapnų gaudykles, rudenines karūnas, gaminome ryškiaspalvį plasteliną, trynėm, trupinom lapus ir kūrėm rudenį ant lapo. Puošėme dienos centrus rudenio ir arėjančių šmėklinių motyvais. Piešėme autoportretus, šeimą ir jos narius, kūrėme piešinius iš burbulų ir akvarelės, spalvinome su pieštukais, lipdėme sraiges, iš siūlų darėme pakabukus, piešėme ant sienų, kūrėme savo svajonių mašiną, darėme rankų darbo angelus, darėme žvakutes, plunksnas angelui bei draugystės apyrankes, gražinome lėlytes. Sodinome augaliukus žirnius ir mandarinmedžius. Darėme moliūgų piešinių konkursą. Originaliausius moliūgų eskizus pavaizdavome ant tikrų moliūgų.

Paminėjome Pasaulinę rankų plovimo dieną, kurios metu mokinomės taisyklingai plauti rankas. Taip pat paminėjome architektūros dieną ir ta progą pastatėme ir dažėme namą bei vėliau pozavome pro langus ir duris. Šiandien minėjome tarptautinę šypsenos ir pasaulinę gyvūnijos dieną, kurios metu kūrėme zoologijos sodo gyventojus bei puošėme juos šypsenomis! Minėjome Pasaulinę muzikos dieną. Gaminome muzikos instrumentus bei vėliau juos ir išbandėme. Minėjome Pasaulinę pašto dieną.

Dienos centruose vyko muzikos terapija, piešimas klausant gyvos muzikos, vyko karaokė popietės. Kaip visada laiką skyrėme ir individualiems bei komandiniams žaidimams. Žiūrėjome filmukus. Sportavome ir žaidėme lauke, žaidėme futbolą, krepšinį. Gaminome paukščiukams lesyklėles, kurias pakabinome prieš dienos centriuko langus. Vyko meno terapija – piešinių tema “Kas man yra lapkričio 1-oji diena”. Nepamiršome ir sportinių veiklų, mankštos, šokių bei individualių ergoterapinių užsiėmimų. Taškėmės balose. Gaminome gardžius moliūgų pyragus. Nepamiršome mokytis, tvarkytis, padėti vieni kitiems. Aplankėme gyvūnų parodą Vilijampolės socialinės globos namuose.

Dienos centruose sulaukėme įvairių svečių: muzikos bei dailės terapiaučių, pirmosios pagalbos specialisto, kaniterapijos specialistės su šuniukais. Buvo organizuojami ir meditaciniai mokymai vaikams. Su savanore Austėja tapėme Helovino įvairius piešinius ant veidų ir rankų. Kariškis Linas labai įdomiai pravedė paskaitą apie svarbiausius materialius dalykus žmogui ir kaip išgyventi miške. Dziudo trenerė papasakojo apie savo sporto šaką ir pravedė mums labai linksmus žaidimus bei užsiėmimus. Minėjome Tarptautinę pareigūnų dieną. Nepamiršome paminėti ir vaikų gimimo dienų.