Spalio mėnesio veiklų aprašymas

Spalio mėnuo mus džiugino šiltu oru ir, žinoma, mokyklinėmis atostogomis, o salvos ir saulė už lango neleido įsileisti vidun blogos nuotaikos!

Spalvingą ir šiltą rudenėlį kuo puikiausiai išnaudojome pasivaikščiojimui Lampėdžių parke, taip pat atvykdami į dienos centrą „Šypsena“ vis stabtelėdavome ties medeliais pasirinkti kvepiančių ir rudeninių lapų… Darbelių iš jų prigaminome įvairiausių: tepėme juos guašu ir štampavome, klijavome, kopijavome, sukome rudenines rožes ir rišome jas į nuostabias puokštes… Negalime nepaminėti ir mūsų savanorės pravesto užsiėmimo: neįkainojamą patirtį patyrėme gamindami spalvotuosius pelėdžiukus (daugiau galerijoje)!

O jau mūsų smagiame kolektyve kiek švenčių buvo… Vykome į kavinę švęsti mūsų mielojo Evaldo 13-tąjį gimtadienį, būrys draugų sveikino, dainavo bei plojo jubiliatui, o po to pilvelius glostė kavinės „Pas Barborą“ nuostabiojo kolektyvo suruoštos vaišės, už kurias neapsakomai ir dėkoja tiek Evaldas, tiek mes! Šventėme ir darbuotojų gimtadienius – vėl pilvelius smaginome saldžiom vaišėm, po kurių šypsenos netilpo veiduose. Ir kaipgi gimtadieniai be nuotraukų? Šios progos tapo šio mėnesio foto būrelio suaugusiems akcentais – fotografavome, koregavome bei dalinomės savo gražiausiais kadrais.

Rudenėlio tema skverbėsi į visus šio mėnesio užsiėmimus – keramikos būrelyje visuose darbeliuose atsispindėjo lapų ir medžių motyvai, dainose ir šokiuose vyravo melancholiškai linksma nuotaika… Sunkiausia užduotis, turbūt, šį mėnesį tapo sportiniai užsiėmimai – juk taip sunku po įvairių vaišių ir skanumynų dar lėkti atlikti įvairiausius pratimus, bet… Mes tai įveikėme ir netgi su šypsena, dažniausiai…

Kaip bebūtų taip, visą šventinį mėnesį vainikavo atostogos… Nors ir norėjome pailsėti, pamiegoti ilgiau, tačiau sau to neleidome ir kibome į įvairiausius darbus – gaminome rudenišką medį, dainavome, šokome, sportavome, lipdėme, žaidėme, ruošėmės Helouvynui… O jei tikrai norite sužinoti apie visą mūsų veiklą daugiau – maloniai kviečiame mus aplankyti, o gal ir net pasilikti? Laukiame visų išskėstomis rankomis ir tariame iki pasimatymo!

FB_IMG_1541779909169 FB_IMG_1541780011930 FB_IMG_1541780050029 FB_IMG_1541780074259 FB_IMG_1541780186892