TĘSTINIO PROJEKTO „VAIKŲ IR TĖVŲ ĮVAIRIŲ ĮGŪDŽIŲ UGDYMAS IR LAISVALAIKIO UŽIMTUMO GALIMYBĖS ATOSTOGŲ METU“, VEIKLOS

PROJEKTAS FINANSUOJAMAS LR SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTERIJOS

 

 

 

2.3. Sporto varžybos

 

2017 m. rugpjūčio mėn. 17 d. vyko tinklinio varžybos, pagal tęstinį projektą „Vaikų ir tėvų įvairių įgūdžių ugdymas ir laisvalaikio užimtumo galimybės atostogų metu“, finansuojamą LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Tinklinio varžybos buvo mėgsiama tiek vaikų, tiek suaugusiųjų sportinė veikla, kuri skatinano aktyviai praleisti laiką, sustiprinti savo fizines jėgas, pajausti komandinę dvasią, leido labiau pasitikėti savo jėgomis, artimiau susipažinti su kitais komandos nariais, sustiprino ryšius tiek tarp pačių vaikų tiek tarp tėvų ir vaikų.

Varžybų metu buvo pasiekti šie kokybinai rodikliai:

  1. Tėvai ir vaikai sustiprino bei ugdė naujus gebėjimus, sprendė šeimų problemas;
  2. Sustiprino socialinius ryšius ir tarpusavio bendravimą bei bendradarbiavimą;
  3. Užėmė ir prasmingai praleido laisvą (vasaros) atostogų laiką, užkirto kelią vaikų laisvalaikio neveiksnumui, vaikų nepriežiūrai, nusikaltimams ir pan.
  4. Sustiprino šeimų socialinius, emocinius, asmeninius, buities, sveikatos ir higienos gebėjimus;
  5. Sustiprino šeimų savarankiškumą atliekant įvairias visuomeniniame ar šeimos gyvenime reikalingas funkcijas.

 

 

2.4. Socialinio darbuotojo konsultacija

 

2017 m. rugpjūčio mėn. 15 d. vyko socialinio darbuotojo konsultacija, pagal tęstinį projektą „Vaikų ir tėvų įvairių įgūdžių ugdymas ir laisvalaikio užimtumo galimybės atostogų metu“, finansuojamą LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Socialinis darbuotojas palaikė nuolatinį ryšį su tėvais ir vaikais, bendravo, konsultavo, padėjo suprasti ir išsiaiškinti esamą situaciją ir problemas, pagelbėjo įvairiose situacijose, ugdė socialinius įgūdžius, taip pat skatino šeimas įsitraukti į bendras veiklas ir tarpusavyje bendradarbiavo, informavo apie socialinę pagalbą ir galimybes. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas ir problemų, šeimų narių, vartojančių alkoholį ar kitas medžiagas, sprendimui. Konsultacija skirta sustiprinti šeimų visuomeninę psichologinę ir emocinę sveikatą.

full_logo