Vaikų dienos centro „ Meilės lašelis“ 2021 m. vasario mėnesio ataskaita

Vasario mėnuo dienos centre “Meilės lašelis” buvo kūrybingas ir šventiškas.

Vasario 9 dieną atšventėme Dominykos 11-ąjį gimtadienį, ta proga vaikai kūrė gimtadienio atvirutes, iš spalvoto popieriaus karpė gėles ir jas klijavo. Piešėme didelį gimtadienio plakatą, puošėme grupę ir pūtėme balionus.

Paminėjome Šv. Valentino dieną, kepėme širdelės formos keksiukus, gaminome atvirukus.

Vasario 16-ąją kūrėme didelę širdį, klijavome trispalvę, ant jos dėjome savo rankų antspaudus. Taip pat minėjome Užgavėnes, darėme kaukes, kepėme Užgavėnių blynus, šokom ir dainavom. Susibūrę į ratelį varėme žiemą iš kiemo. Prisipažinsim, ne visi vaikai ją norėjo varyti, dar norėjosi pasidžiaugti tokia gražia balta žiema ?

Kitos dienos buvo įprastos, bet netrūko triukšmo ir šurmulio! Dienos centro lankytojai sportavo, bėgiojo, darė mankštą, šoko, užsiėmė kūrybiniais darbeliais, dėliojo dėliones, gamino maistą, spaudė sultis. Kūrybinėse dirbtuvėse lavinome smulkiąją motoriką, rankos koordinaciją, lavinome fantaziją: statėme zefyrinius besmegenius, ant didelio popieriaus lapo piešėme save, savo nuotaikas, klijavome besmegenius iš popieriaus skiaučių ir vatos diskelių, dekoravome savo pliušiniams žaisliukams medžiaginius šalikėlius, o, kad valgyti būtų skaniau, kiekvienas pasidarėme sau stalo servetėles, iš tampomo popieriaus gaminome saldainius, ant nupieštų linijų dėliojome dribsnius bei savo dažytus spalvotus makaronus, darėme lesyklėles paukščiukams, iš kartoninių dėžių statėme savo svajonių namus, darėme knygų skirtukus, piešėme žiemos peizažus, dekoravome saldainių dėžutes ir pasidarėme foto rėmelius, klijavome maisto piramidę, vėrėme karolius, lankstėme pinigines ir jas dekoravome.

Na, o po dienos darbų vaikai galėjo atsipalaiduoti su muzika ir šviesomis, eteriniais aliejais. Taip pat leidome sau pasilepinti animaciniais filmukais, žaidimais plančetėse, pasakų skaitymu.

Lavinome higienos įgūdžius, šlavėme grindis, valėm dulkes, mokėmės susitvarkyti savo darbo vietą, taisyklingai ir reguliariai plauti rankas.

Ataskaitą parengė: užimtumo specialistė Lina Gadeikienė