Vaikų dienos centro “Meilės lašelis”gegužės mėnesio ataskaita

Gegužės mėnuo ‘Meilės lašelis’ dienos centre buvo kaip visuomet darbingas ir kūrybingas.

Gegužės mėnesio vienas iš tikslų buvo vaikus mokyti dalyvauti bendruomenės veikloje, ugdyti bendradarbiavimą. Šio tikslo siekėme labai paprastais žingsniais: paminėjome šeimos dieną, vaikai sukūrė šeimos plakatą ir jį dekoravo, gamino atvirukus gimtadieniams, ruošė plakatą “Vaikų gynimo dienai.”

Taip pat kiekvieną dieną vyko sportinės veiklos kurių metu vaikai šokinėjo ant batuto, mynė dviratį, ėjo ėjimo takeliu, žaidė sportinius žaidimus. Daug laiko praleido lauke žaisdami lauko žaidimus, piešė ant asfalto, dalyvavo bėgimo estafetėje.

Socialinių/kasdieninių įgūdžių lavinimas mokėsi  serviruoti stalą, tvarkytis, valyti grindis, sudėti žaislus į vietas. Vaikai buvo supažindinti su burnos higiena, mokėsi valyti dantukus.

Maisto gamybos metu vaikai, tepė sumuštinius, spaudė sultis, kepė blynus, malė kavą.

Gegužės mėnesio meninių veiklų metu vaikai, tapė bitutes, dare iš popieriaus vėjo malūnėlius, darė plakatą iš savo nupieštų ir iškarpytų rankyčių, paminint saulės dieną piešė, ant popieriaus saulytes, spalvino knygeles bei lipdė lipdukus.  Iš modelino kūrė įvairius gyvunėlius. Piešė ir klijavo zuikučius, ant popierinių lėkštučių, gamino karolius iš makaronų suverdami juos  ant siūlo ir nudažydami  su guašu.