Vaikų dienos centro „Santara“ 2021 m. sausio mėnesio ataskaita

Sausio mėnuo „Santaros“ dienos centre buvo itin darbingas ir kaip visuomet kūrybingas. Kaip žiemos mėnuo be sniego? Ogi pagaliau visi sulaukėme taip ilgai laukto – sniego, o ta proga statėme sniego senius, žaidėme sniego karą ir kūrėme įvairius eksperimentus bei darbelius iš sniego. Minėjome sausio mėnesio svarbiausias dienas: Sausio 13-ąją ir Trijų Karalių dieną. Mokėmės savitvarkos ir skatinome vieni kitų savarankiškumą. Ugdėme vaikų pažintinius gebėjimus.

Rankdarbiai, kurie labiausiai patiko vaikučiams: lavindami smulkiąją motoriką iš mažų suktų kamuoliukų, kurti skėčio paveikslą; iš plastilino ir modelino kurti ežiukus ir beždžiones; gaminti indų padėkliukus; atviručių kūrimas; iš kartoninių dėžučių kurti savo svajonių namus; abėcėlės kūrimas; iš modelino gaminome savo karališką karūna.

Darbeliai, kuriuos labiausiai patiko vaikučiams atlikti: iš kartono ir spalvoto popieriaus kurti žiemos pingvinus; iš įvairaus spalvoto popieriaus daryti eskimo namelius; sniego senio kūrimas iš vatos gabaliukų bei spalvoto popieriaus; aštuonkojų kūrimas iš kiaušinių dėklų; iš sniego ir stiklainių  kurti sniego senius ir juos dekoruoti; iš tualetinio popieriaus rulonų kurti šikšnosparnius; iš balionų ir spalvotų popieriaus lapų kurti šypsenas.