Vasaros stovyklos poilsiavietėje SEDULA

11143350_593115157508292_2299031777082331954_oVŠĮ Ištiesk pagalbos ranką, organizuoja dvi vasaros stovyklas poilsiavietėje SEDULA, Kelmės rajone Tytuvėnuose.

07 27-07 31 ir 08 14 -08 18 dienomis

Vasaros stovykla SEDULA vyks sodyboje, įsikūrusioje greta vandens telkinio. Dalyvaus Pakuonio pagrindinės mokyklos, Kauno Prano Daunio ugdymo centro bei VŠĮ „Ištiesk pagalbos ranką“ dienos centro „Šypsena“ vaikai. Stovykla bus mišri, drauge linksminsis bei leis laisvalaikį ir negalios palytėti vaikai, ir socialinės rizikos šeimų mažieji, ir sveiki, socialiai aktyvių šeimų vaikai. Visos stovyklos veiklos bus nukreiptos į vaikų smulkiosios bei stambiosios motorikos lavinimą. Mąstymo bei savarankiškumo skatinimą, komandinio darbo bei glaudesnio ryšio tarp šeimos narių ugdymą.

Stovykloje bus rengiamos sporto varžybos, žaidimai ir futbolo/krepšinio turnyrai – tai daugelio vaikų mėgstama veikla ir puiki priemonė aktyviai praleisti laiką, sustiprinti savo fizines jėgas, pajausti komandinę dvasią, leis labiau pasitikėti savo jėgomis, artimiau susipažinti su kitais komandos nariais,taip pat bus skatinamas sveikas gyvenimo būdas, bendradarbiavimas ir bendravimas su kitomis šeimomis. Kai kurioms šeimoms tai bus gal ir nedažnai pasitaikanti proga pamatyti, kad laisvalaikį galima leisti ir tokiais būdais. Vasaros stovyklos metu vaikai ir jų šeimų nariai pasiners į įvairaus pobūdžio veiklas, susijusias su piešimu, dalyvaus diskusijose, organizuos parodas, formuos draugystę ir vystys komandinį darbą, rengs pristatymus, vaidinimus, keliaus į mini zoologijos sodą, aplankys architektūrinį paminklą-bažnyčią ir vienuolyno ansamblį bei  t.t. Tėvai drauge su vaikais dėlios dėliones, virs muilą. Stovykloje šeimos drauge gaminsis valgyti, tvarkysis bei atliks kitus buities darbus.

Stovykla prie vandens telkinio skirta šeimų atsipalaidavimui ir poilsiui, vaikams tai – galimybė aktyviai leisti laiką gryname ore bei vandenyje, suaugusieji turės galimybę praleisti laiką kartu ir bendrauti su kitomis šeimomis, dalintis patirtimi. Stovykla sustiprins ryšius tiek tarp pačių vaikų tiek tarp tėvų ir vaikų.

registracija ir visa info elektroniniu paštu:  info@pagalbavisoslietuvosseimoms.com