Vasario mėnesį VDC „Meilės lašelis“ minėjo ir šventė „Šv. Valentino dieną“, „Lietuvos valstybės atkūrimo dieną“, Užgavėnes. Taip pat buvo minima „Duonos diena“ ir „Tarptautinė odontologų diena“. Šioms įsimintinoms dienoms vaikai kūrė rankdarbius, užsiėmė maisto gamyba, maišė tešlą ir kepė blynus, bananų duoną. Siekiant tarpusavio bendravimo, šventė centro draugų gimtadienius, mokėsi serviruoti stalą, pūtė balionus, piešė sveikinimo atvirutes, kūrė gimtadienio dekoracijas. Siekiant kuo labiau vaikus integruoti į visuomenę, išmokyti naudotis autobusais, šį mėnesį vaikai viešuoju transportu vyko žaisti boulingo, kuriuo metu mokėsi komandinio žaidimo, bendravimo ir dalijimosi įgūdžių.
Atlikdami kūrybinius darbelius, vaikai lavino smulkiąją motoriką, dėmesį, susikaupimą, kantrybę. Kūrė darbelius iš įvairių tekstūrų medžiagų, siūlų, kruopų, plastilino, antrinių žaliavų, ant siūlo vėrė karoliukus, sagas, dėliojo dėliones, piešė Ebru, mokėsi rašyti ir tarti raideles, bandė atlikti matematinius veiksmus, žaidė lavinamuosius stalo žaidimus.
Siekiant fizinio aktyvumo lauke, vaikai kiekvieną dieną ėjo pasivaikščioti, statė besmegenius, piešė ant sniego. Ėjo į paštomatus ir taromatą, mokėsi jais naudotis.
Svečiuose turėjo kaniterapijos ir robotikos užsiėmimus, kurių metu vaikai galėjo dresiruoti šuniukus, žaisti su jais, vykdyti estafetes, juos vedžioti, maitinti ir glostyti, dėlioti lego pagal pateiktą instrukciją.
Vasario mėnesį socialinio darbuotojo konsultacijų metu buvo lavinti įvairūs vaikų higienos ir savitvarkos įgūdžiai: mokėsi tinkamai prižiūrėti gėles, jas atpažinti, rišti batų raištelius, prižiūrėti batus. Pirmiausiai visiems vaikams buvo rodomi mokomieji vaizdo įrašai, pasakojama apie higienos ir savitvarkos įgūdžių svarbą, vėliau spalvino atitinkamus paveikslėlius, kurie atspindėjo lavinamojo įgūdžio temą. Konsultacijos pabaigoje viskas buvo atliekama praktiškai – vaikai mokėsi atpažinti sveikatai naudingus maisto produktus, diskutavo apie jų naudą, svarbą, prižiūrėjo gėles, jas laistė, rišo batų raištelius.
Vasario mėnesį kineziterapijos užsiėmimų metu buvo taikomos užduotys skirtos smulkiajai motorikai, vizualiniam suvokimui, koordinacijos, motorinio planavimo, sensorinio suvokimo gerinimui. Šioms užduotims buvo naudojami įvairaus dydžio masažiniai kamuoliukai, atliekant savimasažą, ypatingai daug dėmesio skirta plaštakoms ir pėdoms, refleksogeninių zonų stimuliacijai. Taip pat dienos centrą lankantys vaikai atliko tokias užduotis, kaip ėjimas ant spalvotų plokštumų, atliko komandas, kuomet buvo nurodoma užlipti ant tam tikros spalvos ar skaičiaus, taip gerinant motorinį planavimą, vizualinį ir garsinį suvokimą.
Individualių psichologo konsultacijų metu lavinti turimi gebėjimai, taip pat stengtąsi, kad paaugliai išmoktų naujų dalykų: spalvų pažinimo, įdėti detalę į reikiamą ir tinkamą vietą, nuvestų liniją nuo taško A iki taško B.