VDC „Meilės lašelis“ veiklų 2020 m. birželio mėnesio ataskaita

Pirmoji vasaros diena! Pirmadienis! Vaikų diena! Turbūt nieko negalėjo būti geriau už saulę, parką, balionus, užkandžius ir žaidimus gryname ore. Būtent taip šventėme Vaikų gynimo dieną. Grįžę į centriuką ragavome tortą ir vaišinomės vaisiais. Kadangi vasara, ir mus lepina kaitri saulė – pradėjome žaidimus su vandeniu. Vaikams itin patiko pilstyti iš indelio į indelį, maža žaisline meškeryte žvejoti žuveles ir žaisti vandens mūšį.

Birželio mėnesį, kad neatsipalaiduotume nuo mokyklos, pamokų ir žinių, atlikome nemažai pratybų užduotėlių. Piešėme skaičiukus, jungėme taškiukus, karpėme paveikslėlius ir juos lipdėme.

Žinoma nepamiršome ir imitacinių bei sutelktumo skatinimo žaidimų. Vaikams ypač patiko žaidimas „Džiunglės“, kurio metu riaumojome kaip liūtai, mūkėmė kaip karvės, čiulbėjome kaip paukščiai. „Šokių vakarėlis“ privertė visus garsiai pasijuokti, nes sušokome įmantriausių šokio judesių. Tyrinėjome savo juslėmis uostydami įvairius kvapus užrištomis akimis, vieniems atspėti kas tai per produktas sekėsi geriau, kitiems tai buvo didesnis iššūkis.

Išsijuosę darbavomės! Vaikams itin patinkanti veikla – plastilino gamyba, nieko nėra smagiau, kai matai savo darbo rezultatą ir juo džiaugiesi ne vieną dieną. Dar šiltas ir minkštutis plastilinas džiugina vaikų rankas ir skatina kūrybiškumą.

Šį mėnesį turėjome didelę šventę – Jauniaus gimimo dieną. Tai buvo bene linksmiausia ir gardžiausia mėnesio diena. Valgėme centro savanorės gamintą tortą, mini burgeriukus, užkandukus, šokome šokius, pūtėme žvakutes ir dainavome „Su gimimo diena“!

Daug laiko praleidome centro kiemelyje. Žaidėme įvairias estafetes, piešėme kreidelėmis, šokinėjome ant batuto ir žaidėme restoranais. Neabejojame, kad ir liepos mėnuo mus lepins saule, o mes vis daugiau laiko praleisime gryname ore ir gausiame draugų būryje.