VDC ,,MEILĖS LAŠELIS” VEIKLŲ 2020 M. RUGPJŪČIO MĖNESIO ATASKAITA

Rugpjūtį mūsų centre mirgėte mirgėjo įvairios kūrybinės veiklos. Daug laiko leidome kieme, kuriame vaikai džiaugėsi vasaros malonumais. Pirmenybę daugelis teikė batutui ir vandeniui. Pilstėme vandenį į skirtingų dydžių indelius, žvejojome žuvis, rankomis gaminome putas.  Kiemelio dangą nuolat puošė kreidelių išmarginti piešiniai – kas piešė žmones, kas raides, o kam tiesiog patiko spalvoti brūkšniai. Kiemelyje apsigyveno ir pačių kruopščiai dekoruotas kirmėliukas, kuris beveik kasdien keisdavo savo gyvenamąją vietą.  Turėjome net ir milžinišką, kiemą suraizgiusį voratinklį, kurį patys kūrėme ir iš kurio stengėmės išsivaduoti. Daug laiko skyrėmė sportui ir šokiams. Vaikų vasaros hitais tapo „Flinto mankšta“ bei daina „Opa gangnam style“.

Rugpjūtį šventėme Igno gimimo dieną. Centro savanorė Milda mums padėjo su svarbiausiais gimtadienio atributais – pagamino tortą ir šventinių užkandžių.

Kasdien visus vaikučius jungė bendra veikla virtuvėje, mokėmės naudotis virtuvės įranga, plauti daržoves, lupti, skusti, pjaustyti, plauti indus, serviruoti stalą, o tuomet drauge susėdus linksmai pietauti. Be abejonės stiprinome kasdienius buitinius įgūdžius – po darbelių į vietas susidėti priemones, nusivalyti stalą, išsišluoti grindis.

Yra sakoma: ruošk roges vasarą, todėl mes taip ir padarėme, nejučia ir pamažu pradėjome ruoštis rudeniui. Pasigaminome šventiškai atrodančias knygas, į kurias vaikai talpins savo rudens kūrybą. Kirpome, pjaustėme ir dažėme raideles, visą mėnesį vis priėsdavom prie užduotėlių, kurios neleido vaikučiams pamiršti skaičių, raidžių, formų ir spalvų.

Su ilgesiu tariame vasarai iki kitų metų ir su džiaugsmu keliaujame pasitikti rudens!