VDC ,,SANTARA” VEIKLŲ 2020 M. BALANDŽIO MĖNESIO ATASKAITA

Balandžio mėnuo centre, gana greitai prabėgo, bet tai nereiškia, kad mes nepatyrėme gerų ir įsimintinų akimirkų. Kaip visuomet kūrėme daug rankdarbių ir darbelių. Labai daug laiko skyrėme  ruoštis pačiai gražiausiai pavasario šventei – Šv. Velykomis.

Nuotoliniu būdu labiausiai vaikučiams patiko drauge su centro vadovėmis marginti kiaušinius. Taip pat drauge kūrėme įvairius žaidimus tokius kaip: surask ir sudėliok tokios pat formos žmogeliukus; kliūčių ruožo žaidimą ir kt. Darėme eksperimentus: su vandeniu ir įvairiomis spalvomis bei figūromis.

Balandžio 2 d. visi drauge minėjome Pasaulinę autizmo supratimo dieną. Taip pat kūrėme piešinius šiai dienai atminti.

Kaip ir kiekvieną mėnesį nuotoliniu būdu, dirbant iš namų, buvo teikiama pagalba vaikams ir jų tėveliams. Teikėme įvairią pagalbą: maisto banku, parama daiktais, drabužiais, baldais, būtina buitine technika bei socialinių darbuotojų įvairiomis konsultacijomis. Buvo teikiamos dezinfekavimo priemonės ir apsauga pvz. apsauginės kaukės, pirštinės ir skydai. Taip pat vaikų tėveliams buvo teikiama individuali konsultacinė pagalba. Bendravimas vyko tiek su vaikais tiek su jų tėveliais telefonu ir arba Web kameros bei socialinių tinklų pagalba. Buvo toliau vykdomi grupiniai užsiėmimai t.y darbelių, rankdarbių kūrimas, įvairūs žaidimai kartu, mįslių spėliojimai, pasakų skaitymai ir pan.