VDC ,,SANTARA” VEIKLŲ 2020 M. LAPKRIČIO MĖNESIO ATASKAITA

Šis mėnuo „Santaros“ dienos centre buvo itin darbingas ir kaip visuomet kūrybingas ir šventiškas. Vieno iš dienos centro lankytojo šventėme gimimo dieną. Skanavome picas, valgėme tortą, kitus skanumynus ir organizavome vakarėlį, buvo daug: balionų, žaidimų, šokių ir dainų. Šį mėnesį taip pat minėjome ypatingas dienas – tolerancijos dieną ir pyragų dieną. Turėjome šį mėnesį ir du svečius – pirmasis Pablo, tai šuo, kuris vaikams suteikia labai daug gerų emocijų ir džiaugsmo. Antrasis – tai robotikos specialistas, kuris vedė užsiėmimus.

Rankdarbiai, kurie labiausiai patiko vaikučiams kurti: kurti rankų darbo muilus ir juos dekoruoti; kurti Kalėdines dekoracijas (iš kartono ir spalvoto popieriaus kūrėme elnius); gaminome snaiges, kuriomis puošėme centrą.

Darbeliai, kuriuos labiausiai patiko vaikučiams atlikti: kačiukų kūrimas iš spalvoto popieriaus; kurti rudenines karūnas iš lauke rinktų klevo lapų; eglučių ir angliukų kūrimas iš spalvoto popieriaus ir kartono; kurti savo įsivaizduojamą angelą; gaminti svajonių žuveles ir kurti Kalėdinius žaisliukus ir nykštukus. Taip pat vykdėme įvairias terapijas: kvapų terapija, meno terapija ir muzikos terapija.