VDC ,,SANTARA” VEIKLŲ 2020 M. RUGPJŪČIO MĖNESIO ATASKAITA

Rugpjūčio mėnesis „Santaros“ dienos centre prasidėjo nuo vasaros dienos stovyklos – „Spalvota vasara 2020“. Stovykloje buvo organizuojamos kūrybinės ir edukacinės veiklos, užsiėmimai lauke, kurių metu buvo skatinamos sportinės veiklos ir aktyvaus užimtumo veiklos gamtoje, supažindinant vaikus su aplinka ir gamtos įvairove. Stovyklos metu buvo atliekamos įvairios užduotys emocijų pažinimo, atsakomybės, pagalbos, tolerancijos ir draugystės temomis.

Šį mėnsį turėjome išvykų, kurios labai patiko vaikams: vykome į „Kauno Žalgirio“ futbolo akademiją, eskursija į sodybą – „Didelės akys“, taip pat aplankėme Kauno botanikos sodą, edukacinė išvyka į „Gyvą kalną“ ir turėjome nuostabią galimmybę sudalyvauti putų šou.

Šventėme dienos centro draugo gimtadienį, linksmai leidome laiką su Kake Make.

Vaikučiams labiausiai patiko šie darbeliai: kurti magišką medį, gaminti iš modelino įvairius meno kūrinius, kurti gandriukus, sukurti savo zoologijos sodo gyvūnėlius, lankstyti pelytes ir jas dekoruoti, daryti žuvyčių akvariumus, medelių eskizų dengimas įvairiomis kruopomis, dengti pieštus eskizus druska ir juos formuoti.