VDC ,,ŠYPSENA” VEIKLŲ 2020 M. BIRŽELIO MĖNESIO ATASKAITA

Birželis – šiltas, saulėtas ir lietingas ir tuo nepaprastas bei džiaugsmingas mėnuo.  Pasitikome šį nuostabųjį mėnesį paminėdami Vaikų gynimo dieną. Gaminome su vaikučiais vėjo malūnėlius, kad pasipuoštume lauko erdves, pūtėme muilo burbulus, klausėme muzikos, šokome su gimnastikos juostomis. Pasibaigus linksmybėms vaikų laukė gausios vaišės: vaisių indeliai, sumuštinukai “sraigytės” ir labai skanus tortas. 

Taip pat birželio mėnesį šventėme Vakarės gimtadienį. Šventinė nuotaika visus lydėjo nuo pat ryto, vyko pasiruošimas šventei, skambėjo smagi muzika. O pačią gimtadienio šventę pradėjome įteikdami dovaną, nuostabią gėlių puokštę ir dainuodami “Ilgiausių metų”, be šios dainos Vakarė neįsivaizduoja savo gimtadienio.

Šį mėnesį centre sulaukėme dar daugiau sugrįžtančių ir naujai prisijungiančių draugų. Mūsų būrys gausėjo. Įsibėgėjo ir Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2020 m. projekto veiklos. Centre vyko meno terapija, robotika, lankėsi psichologė, kuri teikė pagalbą centro vaikučiams. Taip pat mokėmės maisto gamybos, savarankiškumo, kasdienių, buityje reikalingų, įgūdžių, tinkamo bendravimo.

 Centro erdvės ir vėl pasipildė naujais daiktais, kurie centro vaikučiams leidžia gyventi smagiau ir patogiau. Esant geram orui centro lankytojai turėjo galimybe džiaugtis maudynėmis naujajame baseine, o sugrįžę iš kiemo į centro patalpas atsipūsti ant didelio odinio kampo esančio poilsio patalpose. Čia atkeliavo ir trys sėdmaišiai. Kieme apsigyveno trys daržovių lysvės, kurias, su darbuotojų pagalba, prižiūri patys vaikai.

 Centre nuobodžiauti netenka, vis mokomės naujų dalykų, tuo pačiu linksminamės, ilsimės ir, svarbiausia, tobulėjam.